A PLACE where you are
always welcome
A PLACE where love god
live with peace
OUR MISSION is to glorify god
and loving others
A PLACE where start new
life with peace

Need Prayer? We’ll Pray For You!

Need prayer? We would love to pray for you. You can send us a message for prayer.
send us a message
the church

We are a church that believes in Jesus &
loves God and people

We are a church that believes in Jesus, a church that loves God and people. Overwhelmed by the gift of salvation we have found in Jesus, we have a heart for authentic worship, are passionate about the local church, and are on mission to see God’s kingdom established across the earth. We are a church that believes in Jesus, a church that loves God and people.
what we do

Our Mission

the gospel in actions

we make a difference

[trx_sc_events type=”default” past=”” cat=”48″ orderby=”post_date” slider=”” title_style=”default” title_align=”center” count=”3″ columns=”3″ title=”Upcoming Events” subtitle=”calendar”]
main goal

Our goal – to reach the victims of people who today are under the oppression of evil people, who for various reasons were in the power of darkness.Aaron GreenMajor Pastor

People in the service

Our Team

Mateusz Jakubowski

Pastor Przełożony

Vanessa Simpson

Sundays / Music

Rebecca Smith

Leadership

David Lunsford

Community Life

Join Our BibleStudy Group!

We invite anyone and everyone to attend our Sunday gatherings to study bible together.

church media

Recent Series

testimonials

People’s Stories

“Serce sługi”, Mateusz

Wychowałem się w chrześcijańskiej rodzinie, więc wiedziałem na czym polega wiara. Dorastając, zacząłem szukać wymówek, bo wiedziałem, że nie jestem doskonały. Miałem w kościele dobrych znajomych, ale czułem się tam nieswojo, ponieważ nie przeżywałem tego, co oni. Wszystko zmieniło się, kiedy poszedłem do chrześcijańskiej szkoły muzycznej. Poznałem ludzi, którzy są pełni pasji nie tylko dla muzyki, ale także dla Boga. Zainspirowali mnie oni do szukania. Odkryłem, że nie muszę mieć idealnego życia, aby służyć Bogu.

“Łaska zamiast uczynków”, Elżbieta

Byłam wychowana w religijnej rodzinie. Zawsze chciałam być dobrym człowiekiem. Moje życie było wypełnione dobrymi uczynkami. Starałam się robić ile mogę, by zasłużyć sobie na łaskę Boga. Chodziłam do kościoła, modliłam się, pomagałam innym. Mimo starań nie mogłam pozbyć się strachu przed śmiercią, bo wciąż nie byłam pewna, czy zrobiłam wystarczająco dużo, by pójść do nieba. Dzięki ewangelicznie wierzącym ludziom poznałam jednak dobrą nowinę o Jezusie i Jego dziele, dzięki któremu nie muszę polegać na swoich uczynkach.

“Cud ocalenia”, Jan

Przez większość mojego zawodowego życia pracowałem jako górnik, pod ziemią. Była to praca bardzo niebezpieczna. Przeżyłem wiele momentów stresowych, ale jeden pamiętam szczególnie. Byłem odpowiedzialny za człowieka, który wykonywał ryzykowne zadanie. Codziennie modliłem się o ochronę swoją i tego mężczyzny. Zdarzył się jednak wypadek, co w kopalni często kończy się tragicznie. Pamiętam głośny wybuch i niesamowitą ciemność. Dzięki Bożej łasce wszystko jednak skończyło się dobrze.

“Lekcja zaufania”, Bartosz

Kilka lat temu wraz z moją żoną przeżyliśmy koszmar. Nasz starszy synek urodził się jako wcześniak i zaraz po porodzie zaczęły się jego zdrowotne problemy. Pierwszy rok jego życia spędziliśmy w różnych szpitalach. Kolejne diagnozy sprawiały, że traciliśmy nadzieję. Nie mogłem zrozumieć dlaczego moje dziecko musi tak cierpieć. Przez cały ten okres wspierał nas kościół. Dzisiaj nasz synek jest zdrowym chłopcem, a my jesteśmy wdzięczni Bogu za to, że pomógł nam przeżyć to, co najtrudniejsze.

“Wolność dzięki akceptacji”, Magda

Jestem dzisiaj szczęśliwą kobietą, żoną i matką, ale nie zawsze tak było. Kiedy byłam nastolatką uległam presji, by mieć idealne ciało. Myśli o tym, że jestem brzydka i gruba nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Niszczyły mnie, moje relacje z ludźmi i przede wszystkim z Bogiem. Skupiałam się tak bardzo na sobie, że nie widziałam nikogo więcej. Kiedy odnalazłam swoją prawdziwą wartość w Chrystusie, moje problemy się skończyły i mogę żyć dzisiaj w wolności.

From the Blog

Recent Articles

What’s New?

“Jesus Followers” a new book from Christain Green

The spirit of sisterhood is seen and felt in the fervent prayer of thousands of girls who faithfully uphold nations where injustice and darkness rage out of control. It is seen and felt in young women being inspired by the wisdom and grace of their mothers and the women ahead of them in this journey of life.

Stay Tuned with Updates

contact form

Send Us a Message


   

  location

  Contact info

  Address: 123, New Lenox
  Chicago, IL 60606
  Phone: (800) 123-456-7890
  Email: info@yoursite.com

  Address: 350 5th Ave, New York,
  NY 10118, USA
  Phone: (800) 999-888-7766
  Email: contact@yoursite.com