Zjazd Młodzieżowy

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Ciebie na zbliżającą się konferencję młodzieżową, która odbędzie się w Polkowicach już 29-30 kwietnia 2017 roku pod hasłem: „Chcę się zmienić…ale nie wiem jak!”. Poruszane zagadnienie w równym stopniu dotyczy każdego młodego człowieka, niezależne od miejsca zamieszkania, światopoglądu czy posiadanego wykształcenia. Wszyscy bowiem niejednokrotnie zderzamy się z brutalną prawdą o nas samych i – często całkiem szczerze – staramy się zmienić! Jednak po kilku próbach poddajemy się, gdyż zwyczajnie nie wychodzi…
 

image

Zaproszeni przez nas mówcy będą przyglądać się temu problemowi z punktu widzenie nieprzemijającej, ciągle świeżej i zmieniającej ludzkie życia wiary chrześcijańskiej. Punktem wyjściowym do rozważań będą wykłady Mateusza Jakubowskiego, nakreślające biblijne tło doktrynalne pokazujące kondycję człowieka poszukującego Boga; człowieka targanego natrętnymi pragnieniami i bezowocnymi tęsknotami, których nie potrafi zaspokoić. Następnie, Tomasz Guńka wejdzie w prozę ludzkiego życia z pełną nadziei informacją: Twoje próby zmiany swojego życia nie muszą za każdym razem kończyć się na parterze. Bóg przygotował dla Ciebie plan wyjścia! Możesz zacząć zupełnie od nowa, zacząć jeszcze raz!

image
Tomasz Guńka
image
Mateusz Jakubowski

Informacje o konferencji

Temat:
Chcę się zmienić...ale nie wiem jak!
Termin:
29-30 kwietnia 2017 r. (sobota-niedziela)
Wykładowcy:
Tomasz Guńka, Mateusz Jakubowski
Koszt:
pełna opłata konferencyjna wynosi 30 zł
Miejsce:
Kościół Chrystusowy w RP
Zbór "Nowe Życie" w Polkowicach
ul. K. B. Kominka 18, 59-100 Polkowice
Osoba kontaktowa:
Tomasz Jakubowski
Tel.: +48 605-446-652
E-mail: tomek.jakubowski@wp.pl

Zarejestruj się już teraz!


nie, dziękujętak, z pt na sbtak, z sb na nd

*a teraz skopiuj powyższe dane i wyślij bezpośrednio na adres email. Najmocniej przepraszamy za niedogodności, jednak z przyczyn technicznych formularz kontaktowy chwilowo przestał...kontaktować.


Nie wiesz jak do nas dojechać?

kliknij i sprawdź dojazd