Grupy Szkółkowe


Praca z dziećmi jest jednym z zadań priorytetowych kościoła. Naszym celem jest wskazanie młodym ludziom najlepszej drogi przez życie.

Szkółki niedzielne dla trzech najmłodszych grup odbywają się w każdą niedzielę, starsze dzieci oraz gimnazjaliści mają swoje zajęcia w tygodniu.

Pragniemy uczyć, że siłą kościoła jest praktyczna miłość najpełniej wyrażająca się poprzez stosunek do drugiego człowieka. Wszystko po to, aby pokazać maluchom, że kościół powinien być dla nich dosłownie drugim domem. W służbę wśród dzieci zaangażowana jest armia ludzi.

image

image

Cykliczne wydarzenia dodatkowe

Spotkania Piątkowe
Roczny cykl comiesięcznych spotkań wszystkich dzieci, podczas których gimnazjaliści przedstawiają młodszym ciekawe historie biblijne zawierające bardzo praktyczne przesłanie.
Klub Biblijny
Odbywa się dwa razy w miesiącu i przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym. Istotą klubu jest przybliżenie dzieciom treści historii biblijnych, czemu towarzyszą kreatywne gry, zabawy i konkursy.
Tydzień Feryjny
Każdego roku przez pierwszy tydzień ferii zimowych dzieci uczęszczają na zajęcia feryjne, podczas których odbywają się warsztaty plastyczne, muzyczne, kulinarne, modelarskie i teatralne.
Kolonia Letnia
Trwający około tygodnia wyjazd dzieci i opiekunów, który zawsze staje się niezapomnianym wydarzeniem! Jest to doskonała okazja, aby poznać się w nowych sytuacjach i budować relacje na wiele lat.

 

"Jezus zaś przywołał je i rzekł: pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im. Albowiem do takich należy Królestwo Boże" (Łk 18:16)image
Kim jesteśmy?
image
W co wierzymy?
image
Gdzie nas znaleźć?

Jeśli masz dodatkowe pytania...

Napisz do Nas